info
عکس ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني
category

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني محله نورباران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني (ایستگاه اتوبوس) در محله نورباران اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله نورباران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تحفه سرای یزد و همچنین مطب دکتر ماه منیر جعفری، رستوران زنجانی، آموزشگاه موسیقی تاج اصفهانی، هتل ماهان اصفهان و گز مظفری - شعبه حمزه اصفهانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني در شهر اصفهان، محله نورباران و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی شمالی، 22 بهمن، بین فجر و لاله است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس بزرگمهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، حمزه اصفهانی شمالی، 22 بهمن، بین فجر و لاله
ثبت نظر و تصویر
neshan logo