info
عکس سوپر ماکت مهر بابک
category

سوپر ماکت مهر بابک محله کشاورز - پارک لاله، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر ماکت مهر بابک

سوپر ماکت مهر بابک (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مرکز خرید پرنیان و همچنین طباخی راک، تیپاکس، بیمه پاسارگاد ساختمان مرکزی، کافه تلخ و کبابی صادق گلپایگانی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر ماکت مهر بابک واقع شده‌اند:

 • مینومارت
  ولیعصر، بین علی ولدی و صومعه سرا
 • فروشگاه نوبخت
  میدان ولیعصر
 • سوپر مارکت دیوان
  ولیعصر، مینو
 • سوپر مارکت آذری
  فاطمی، چهلستون، شانزدهم، بین بیستون و سیزدهم
 • یاران دریان یاس
  بلوار کشاورز، عبدالله زاده، بین استاد آذریزدی و افشین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yasi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر ماکت مهر بابک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر ماکت مهر بابک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر ماکت مهر بابک ندارد.
  neshan logo