عکس ایستگاه اتوبوس پیروزی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پیروزی (محله شهرداری، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، پیروزی، ابتدای پیروزی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پیروزی در محله شهرداری شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پیروزی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرداری شیراز و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرداری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ارگ کریم خان زند، موزه پارس (باغ نظر) و پاساژ کازرونی ها و همچنین پارکینگ طبقاتی طالقانی، رستوران دوسی، فروشگاه لوازم کوهنوردی لشکری، هتل آپارتمان پارمیس شیراز و دادگستری کل استان فارس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروزی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس پیروزی است که در محله شهرداری خیابان پیروزی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کریمخان زند، پیروزی، ابتدای پیروزی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پیروزی عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو زندیه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پیروزی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، پیروزی، ابتدای پیروزی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیروزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان
  هجرت، بعد از ساحلی
 • ایستگاه اتوبوس خیرات
  وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند، بین 78 و 76
 • ایستگاه اتوبوس حضرتی
  بلوار سیبویه، حضرتی، حضرتی 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیروزی ندارد.
  neshan logo