info
عکس فروشگاه ماشین طایر
category

فروشگاه ماشین طایر محله ارگ - پامنار، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه ماشین طایر

فروشگاه ماشین طایر (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان امیرکبیر واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از بیست و هفت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ رضا و همچنین فروشگاه بشیر، هتل ثامن، خودرو آیدی، فروشگاه روکش صندلی مارال و مدرن یدک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه ماشین طایر واقع شده‌اند:

 • لاستیک فروشی
  امیرکبیر، داوودی 2
 • فروشگاه نیکاتایر
  مصطفی خمینی، امیرکبیر
 • فروشگاه صوتی تصویری اخوان
  فردوسی، خواندنیها
 • فروشگاه لاستیک پرایمول
  امیرکبیر، بین طباطبایی و سرچشمه
 • فروشگاه لاستیک ایروانی
  ری، امیرکبیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ماشین طایر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ماشین طایر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ماشین طایر ندارد.
  neshan logo