info
عکس فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور
category

فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور (محله شهرداری، شیراز)

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور

موقعیت فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب منطقه در محله شهرداری شیراز را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور (فروشگاه لوازم خانگی) در محله شهرداری شیراز و خیابان توحید واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه لوازم خانگی در محله شهرداری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه فروغ الملک و مجتمع تجاری مهستان و همچنین هتل آریانا، پاساژ کازرونی ها، شرکت بازرگانی نریمان پرشیا، فروشگاه اینترنتی حجره ما و نمایندگی اصلی پارس خزر استان فارس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور

برای رفتن به فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور باید به شهر شیراز، محله شهرداری و خیابان توحید بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 07132225787 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرداری است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، گالری سپاس ، فروشگاه رضا جاودان و لوازم خانگی روستا هستند.

چطور به فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه 15خرداد قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو زندیه که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور واقع شده‌اند:

 • گالری سپاس
  وصال شیرازی شمالی، بین زهره و 7
 • فروشگاه رضا جاودان
  زیر گذر زند، 27، بازار روح الله
 • لوازم خانگی روستا
  بلوار کریمخان زند، پیروزی، ابتدای پیروزی
 • لوازم خانگی پاکشوما کاووسی فر
  بلوار کریمخان زند، پیروزی، ابتدای پیروزی
 • فروشگاه لوازم خانگی دهدشتی
  بلوار کریمخان زند، پیروزی، بین محمودی و کوچه 5 پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وحیدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه وسایل لوازم خانگی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   farzad_kalisi
   سه شنبه 10 فروردین ماه 1400

   چرخ خیاطیمو از اینجا گرفتم قیمتش خوب بود

  • avatar
   zabeti45
   شنبه 08 خرداد ماه 1400

   فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور دارای خدمات و قیمتهای مناسب می باشد که البته باید ساعت کاری آن در نشان اصلاح گردد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه چرخ خیاطی کاظم پور ندارد.
  neshan logo