عکس پایگاه شماره ۴ شهرداری (آتش نشانی)
category

پایگاه شماره ۴ شهرداری (آتش نشانی) (محله شمس آباد، تهران)

مرکز واکسیناسیون
2.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، جعفری

موقعیت پایگاه شماره ۴ شهرداری (آتش نشانی) در محله شمس آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه شماره ۴ شهرداری (آتش نشانی) (مرکز واکسیناسیون) در محله شمس آباد تهران و خیابان جعفری واقع شده است. این مرکز یکی از سه پایگاه واکسیناسیون در محله شمس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آریا و همچنین ایمورتال کلاچ اتوماتیک مجیدیه، فروشگاه برنج مهدی، باشگاه بدنسازی اسطوره، فست ایموجی وان و آبمیوه و بستنی میک مک قرار گرفته است.


تصاویر پایگاه شماره ۴ شهرداری (آتش نشانی)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، جعفری


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه شماره ۴ شهرداری (آتش نشانی) واقع شده‌اند:

 • پایگاه مجموعه ورزشی آرش میراسماعیلی
  (3.9)
  استاد حسن بنا شمالی، علی بخشی، پارک مجیدیه
 • مرکز واکسیناسیون کاظم آباد
  بزرگراه شهید سلیمانی، بنی هاشم، تبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه شماره ۴ شهرداری (آتش نشانی) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  واکسیناسیون مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه شماره ۴ شهرداری (آتش نشانی) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه شماره ۴ شهرداری (آتش نشانی) تهران ندارد.