عکس بیمارستان فرخی مشاهده در نقشه نشان
category

بیمارستان فرخی (محله حنا، یزد)

بیمارستان
5.0
1 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، فرخی، اورژانس کلانتری

موقعیت بیمارستان فرخی در محله حنا یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


بیمارستان فرخی (بیمارستان) در محله حنا یزد و خیابان اورژانس کلانتری واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون و پاساژ کویتی ها و همچنین داروخانه شبانه روزی چمران، پاساژ مروارید، بازار روز (فرخی)، مسافرخانه ایساتیس و موسسه زبان های خارجی بوعلی سینای یزد قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، فرخی، اورژانس کلانتری


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان فرخی واقع شده‌اند:

 • بیمارستان شهید رهنمون
  (4.2)
  طالقانی، شهید محمود دایی
 • بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیا
  (3.0)
  طالقانی، بین گلچین و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان فرخی یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان فرخی یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان فرخی یزد ندارد.
  neshan logo