info
عکس داروخانه لیلا مخبر
category

داروخانه لیلا مخبر محله مرزداران، تهران

درباره‌ی داروخانه لیلا مخبر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه لیلا مخبر (داروخانه) در محله مرزداران تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله مرزداران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج گلدیس و همچنین مرکز بهداشت درمانگاه شهرداری منطقه 5، تهران اینتکس، موسسه حقوقی بینش، داروخانه شبانه روزی دکتر آقازاده و کافه رستوران باران قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه لیلا مخبر تهران

برای رفتن به داروخانه لیلا مخبر تهران باید به شهر تهران، محله مرزداران بروید. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد قرار دارد.

داروخانه لیلا مخبر تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله مرزداران در شهر تهران است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه آرمان خلیلی، داروخانه دکتر شادی سرهرودی و داروخانه دکتر ساناز ترابی وجود دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه لیلا مخبر تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس ارمکان دو در نزدیکی داروخانه لیلا مخبر تهران قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه لیلا مخبر تهران را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد مسعودی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 19 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه لیلا مخبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 19 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه لیلا مخبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه لیلا مخبر ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo