info
عکس اموزشگاه کانون بورس ایران
category

اموزشگاه کانون بورس ایران محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی اموزشگاه کانون بورس ایران

اموزشگاه کانون بورس ایران (موسسه آموزشی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان موزه واقع شده است. این موسسه یکی از سی و هشت موسسه آموزشی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین مرکز دندانپزشکی امام علی (ع) ناجا، شرکت رهام داتک، بستنی ایتالیایی لابریت، کافی‌شاپ عمارت نیلی و بنیاد فرهنگ زندگی قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده اموزشگاه کانون بورس ایران واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه فنی حرفه ای ویراد (برق صنعت)
  بهشتی، بین شریعتی و عباس میرزا
 • آموزشگاه VAEnglish
  شریعتی، بهشتی
 • آکادمی اندیش سیستم
  سهروردی شمالی، نیکو قدم
 • آموزشگاه موسیقی ایرج پناه
  شریعتی، آریایی
 • آکادمی بنیت
  همت، شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط secular71 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اموزشگاه کانون بورس ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اموزشگاه کانون بورس ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اموزشگاه کانون بورس ایران ندارد.
  neshan logo