info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم

ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نواب صفوی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین فروشگاه کوثر 7، بازار روز کوثر 7، هتل آوا، مجتمع آموزشی (ره) جویان و دبیرستان پسرانه محتشم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله جوزدان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس نواب صفوی، بین آیت الله کاشانی و محمد حسن هنر بخت می‌باشد. ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی دوستی شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، نواب صفوی، بین آیت الله کاشانی و محمد حسن هنر بخت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo