info
عکس سوپر مارکت
category

سوپر مارکت محله جهاد، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر مارکت

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جهاد تهران و خیابان بیستون واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین مسجد نور، قهوه لمیز شعبه فاطمی، نمایندگی بیمه ایران، داروخانه فردوسی و مرکز تصویربرداری پزشکی تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت حسینی
  بزرگراه شهید گمنام، گلها، مهبد
 • روزی نو مارکت
  حافظ، هورچهر
 • فرآورده های گوشتی آندره (سوپر مارکت)
  ولیعصر، بین دلاویز و شجاعی
 • سوپر مارکت دیوان
  ولیعصر، مینو
 • سوپر پیمان
  میرزای شیرازی، جلالیان، عضدی (آبان)، بین چهاردهم و هجدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo