info
عکس آشکده تونل کندوان
category

آشکده تونل کندوان محله کشاورز - پارک لاله، تهران

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آشکده تونل کندوان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

آشکده تونل کندوان (کترینگ و آشپزخانه) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این مکان یکی از یازده کترینگ و آشپزخانه در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مرکز خرید پرنیان و همچنین طباخی راک، تیپاکس، بیمه پاسارگاد ساختمان مرکزی، کافه تلخ و کبابی صادق گلپایگانی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 23 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آشکده تونل کندوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آشکده تونل کندوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آشکده تونل کندوان ندارد.
location استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، بین علیزاده و شهید اصغر میرزایی بی غش
ثبت نظر و تصویر
neshan logo