عکس ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فاطمی و پاساژ مهستان و همچنین پردیس سینمایی بهمن، بانک کتاب مارکا، اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران، فروشگاه لوازم هنری افق و تالار مولوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه

در شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب خیابان انقلاب اسلامی، ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بوستان لاله است. تهران تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و شانزده آذر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلشن
  جمهوری اسلامی، بین درود و نوری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بلوار کشاورز، حجاب
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، ایتالیا، بین سرپرست و نادری
 • ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
  میدان پاستور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماهینی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   چهارشنبه 03 اسفند ماه 1401

   سرویسهای بسیار بی‌نظم

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه ندارد.
  neshan logo