info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فاطمی و پاساژ مهستان و همچنین بانک کتاب گیتا مهر، پردیس سینمایی بهمن، اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران، فست فود شیلا (شعبه میدان انقلاب) و فروشگاه لوازم هنری افق قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب اسلامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه تهران

در شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب ، ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ميدان انقلاب اسلامی است. تهران تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماهینی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه میدان انقلاب - میدان سپاه ندارد.
location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین
ثبت نظر و تصویر
neshan logo