info
عکس باطری امیرکبیر
category

باطری امیرکبیر محله ریشمک، شیراز

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باطری امیرکبیر

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

باطری امیرکبیر (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله ریشمک شیراز و بلوار امیرکبیر واقع شده است. این مکان یکی از چهارده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله ریشمک شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برنج و حبوبات ناتا و همچنین بستنی آیس فالو، لاستیک فروشی اجاقی، دفتر خدمات الکترونیک قضایی حسینی - کد 97317017، لوازم یدکی رباعی و گروه صنعتی تکوین طرح قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باطری امیرکبیر (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 06 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باطری امیرکبیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 06 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد باطری امیرکبیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باطری امیرکبیر ندارد.
location بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 23 و 25
ثبت نظر و تصویر
neshan logo