info
عکس کارواش کیایی
category

کارواش کیایی محله نیکنام، تهران

درباره‌ی کارواش کیایی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کارواش کیایی (کارواش) در محله نیکنام تهران و خیابان شایقی واقع شده است. این مکان یکی از دو کارواش در محله نیکنام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مردم و خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و همچنین مسجد جابری، بستنی فروشی حاج امیر، رستوران سنتی بولونی، آموزشگاه تعمیر لوازم خانگی محسن و نانوایی سنگک قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارواش کیایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کارواش کیایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارواش کیایی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، شهید درودیان، شایقی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo