info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
category

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نیرو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین فست فود سیکاس، فروشگاه ورزشی فدک، نان داغ کباب داغ گلپایگان (ناب)، محصولات گیاهی طبیعت و کلینیک بهاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان است که در محله شهرک فاضل قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نیرو، بین برادران شهید قربانیان و رجایی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد ابوالفضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد
  جی غربی، مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  بزرگراه شهید آقابابایی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی
  هشت بهشت شرقی، بین صیاد شیرازی و 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل ندارد.
  neshan logo