info
عکس مطب دکتر فراهانی
category

مطب دکتر فراهانی محله ونک، تهران

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مطب دکتر فراهانی

مطب دکتر فراهانی (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله ونک تهران و خیابان صانعی واقع شده است. این مکان یکی از سی و چهار بهداشت و درمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین برج آسمان ونک، فست فود شیلا، قهوه لمیز، حسابداران برتر - آموزشگاه حسابداری و دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی قرار گرفته است.
سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مطب دکتر فراهانی واقع شده‌اند:

 • انستیتو بیماری‌های پستان کاویانی
  بزرگراه شهید همت، عباس پور، بین دوستان و میدان توانیر
 • مرکز دکتر سام
  گاندی جنوبی، دهم
 • کیلنیک برفین
  بلوار میرداماد
 • ارزشیابی شنوایی
  ولیعصر، چهاردهم
 • کلینیک پارلا
  نلسون ماندلا (جردن)، والی نژاد، نگار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر فراهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر فراهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر فراهانی ندارد.
  neshan logo