info
عکس گل فروشی فلورانس
category

گل فروشی فلورانس محله جوان، یزد

درباره‌ی گل فروشی فلورانس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

گل فروشی فلورانس (گل فروشی) در محله جوان یزد و بلوار جوان، حکیم 1، حکیم، حکیم 9 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شاه ولی و مجتمع تجاری الماس و همچنین رستوران ایفل، بستنی وحید ژلاتو ، رهپویان فناوری پرنگ، دکتر علیرضا رضایی کارشناس رسمی دادگستری و آرایشگاه 1000 قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nazaninforoghi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 13 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گل فروشی فلورانس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 13 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد گل فروشی فلورانس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گل فروشی فلورانس ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار جوان، حکیم 1، حکیم، حکیم 9
ثبت نظر و تصویر
neshan logo