info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه

ایستگاه اتوبوس دانشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار قدس، کوی گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خوابگاه دخترانه الزهرا، دانشکده بهداشت و توانبخشی، خودپرداز بانک ملت، ایستگاه اتوبوس خوابگاه و معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه اراک

ایستگاه اتوبوس دانشگاه اراک در شهر اراک، محله مصطفی خمینی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قدس، کوی گلستان قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس گلها هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع نیکو
  جواد الائمه، بین محمدی نیکو و میدان نور
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته
  دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس پنج مرداد
  بلوار قدس، نوید، بین پنج مرداد و نسترن
 • ایستگاه اتوبوس خیابان میثم
  بلوار جواد الائمه، میثم، بین میدان نور و ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه ندارد.
  neshan logo