info
عکس ایستگاه اتوبوس دکتر رونق
category

ایستگاه اتوبوس دکتر رونق یزد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دکتر رونق

ایستگاه اتوبوس دکتر رونق (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان مالمیر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج ساعت، موزه شخصی سکه و مردم شناسی حیدرزاده و مجموعه آیمس و همچنین اقامتگاه شمس تبریزی، هتل سرای کهن، آش شولی یزدی و آش رشته، مسجد قلعه کهنه و کارگاه گذرون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکتر رونق یزد

در شهر یزد، محله محله سرسنگ ، ایستگاه اتوبوس دکتر رونق یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، مالمیر قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دکتر رونق یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سامان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکتر رونق یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دکتر رونق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور
  بلوار آیت الله مدنی، بین قدس و جنت
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها
  خیابان قیام، بین بازار زرگرها و محمدعلی خان
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک
  امام خمینی، امام خمینی 62
 • ایستگاه اتوبوس کمیته امداد
  امام مهدی، بین مهدی 34 و 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دکتر رونق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دکتر رونق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دکتر رونق ندارد.
  neshan logo