info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار قدس واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین گل فروشی کاکتوس اراک، درمانگاه قدس تامین اجتماعی، دکه روزنامه، فازمترکار و گالری آرایشی بهداشتی راییک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس اراک

ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله مصطفی خمینی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار قدس است. ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مسافرتی شقایق واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار قدس
ثبت نظر و تصویر
neshan logo