info
عکس نجاری میراحمدی
category

نجاری میراحمدی محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نجاری میراحمدی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

نجاری میراحمدی (کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان کارگر خیرآبادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بالابر و بتونیر ساختمانی مولویان، نانوایی بربری، لوازم یدکی امین، خودپرداز بانک شهر و فروشگاه امیر راد (نمایندگی ایساکو) قرار گرفته است.مکان‌های مشابه نجاری میراحمدی


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نجاری میراحمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نجاری میراحمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نجاری میراحمدی ندارد.
location استان تهران، تهران، بسیج، کارگر خیرآبادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo