info
عکس ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني
category

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین گز مظفری - شعبه حمزه اصفهانی، مطب دکتر ماه منیر جعفری، گالری مبل بهار، رستوران زنجانی و آموزشگاه موسیقی تاج اصفهانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني را می‌توانید در شهر اصفهان، محله رکن الدوله غربی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در حمزه اصفهانی شمالی، 22 بهمن، بین فجر و لاله واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهاني ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، حمزه اصفهانی شمالی، 22 بهمن، بین فجر و لاله
ثبت نظر و تصویر
neshan logo