info
عکس ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني
category

ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان زارعی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فلافل یام یام، کباب و ریحون گلپایگان، بانک سپه، دبیرستان پسرانه نوبت اول دکتر فیض و تعمیرات کیف و کفش بازارچه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اصفهان در شهر اصفهان، محله کلمان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس نیرو، زارعی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهيد سلماني ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، نیرو، زارعی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo