info
عکس ایستگاه اتوبوس مفتح
category

ایستگاه اتوبوس مفتح محله مفتح، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مفتح

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مفتح (ایستگاه اتوبوس) در محله مفتح اصفهان و خیابان لاهور واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله مفتح اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین بیمه آتیه سازان حافظ، ورزشگاه پیروزی، پارکینگ لاهور، دیوارپوش PVC و پلاست وان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مفتح اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مفتح اصفهان، شهر اصفهان، است. این ایستگاه اتوبوس در لاهور، بین قائم و حجت قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مفتح اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مفتح اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مفتح ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، لاهور، بین قائم و حجت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo