info
عکس ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13
category

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 محله سجاد شهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بزرگمهر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین استخر و سونا ثامن الائمه مشهد، دندانپزشکی بزرگمهر جنوبی ، دکتر آخوندیان، کلینیک دامپزشکی پرشان و آرایشگاه هاله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 مشهد

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 مشهد در شهر مشهد، محله سجاد شهر و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 13 و 15 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو آزادی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی توس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13 ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 13 و 15
ثبت نظر و تصویر
neshan logo