info
عکس فروشگاه زنجیره ای ویوان
category

فروشگاه زنجیره ای ویوان محله دکتر هوشیار، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای ویوان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه زنجیره ای ویوان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان بیست و یک متری جی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین شهر اتومبیل خسروانی، پیتزا بریکا، تالار قصر جی، تعمیرات و نمایندگی پس از فروش پارس خزر (بختیاری) و مکانیکی سید احمد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران

فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران در محله دکتر هوشیار شهر تهران، در قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02166091676) تماس بگیرید. فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله دکتر هوشیار است. دیلی مارکت، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه مینو مارکت از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس المهدی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران ایستگاه مترو استاد معین نیز می‌باشد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه زنجیره ای ویوان تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط momesa (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 26 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای ویوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای ویوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای ویوان ندارد.
location استان تهران، تهران، آزادی، استاد معین، بیست و یک متری جی، بین استاد راهجیری و رسالت
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه زنجیره ای ویوان

شنبه 08:30 تا 23:00
یک‌شنبه 08:30 تا 23:00
دوشنبه 08:30 تا 23:00
سه‌شنبه 08:30 تا 23:00
چهارشنبه 08:30 تا 23:00
پنج‌شنبه 08:30 تا 23:00
جمعه 08:30 تا 23:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo