info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان استاد معین واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ صالحی و همچنین مرکز سلامت جامعه شمس، پارس اسپرت، هییت فاطمیون، حسینیه فاطمیون و آموزشگاه زبان نور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی تهران در شهر تهران، محله دکتر هوشیار و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، استاد معین، بین دامپزشکی و پازوکی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو استاد معین است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهر استاد معین واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی ندارد.
location استان تهران، تهران، آزادی، استاد معین، بین دامپزشکی و پازوکی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo