info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی (محله دکتر هوشیار، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان استاد معين واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سهیل و همچنین نمایندگی ایران‌خودرو ۱۰۵۵، مرکز سلامت جامعه شمس، طباخی عمو عزیز، پارس اسپرت و هییت فاطمیون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی تهران در شهر تهران، محله دکتر هوشیار و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معين، بین پازوکی و هاشمی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو استاد معين است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهر استاد معین واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه شهید پازوکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معراج
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، خط ویژه اتوبوس
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام
  یادگار امام، دامپزشکی، بین قلیچ خانی و لطیفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید پازوکی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معين، بین پازوکی و هاشمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo