info
عکس اتاق فرار اما
category

اتاق فرار اما محله دکتر هوشیار، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اتاق فرار اما

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

اتاق فرار اما ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان بهمن پور واقع شده است. این مکان یکی از چهار تفریح و سرگرمی در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین فروشگاه رفاه، نسکو کافه، برش بتن ایران کور - کاشت میلگرد - کرگیری بتن، داروخانه استاد معین و بادی اسپینر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو استاد معین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محرابی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتاق فرار اما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اتاق فرار اما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتاق فرار اما ندارد.
location استان تهران، تهران، آزادی، استاد معین، بهمن پور، بین پارکینگ و میدان استاد معین
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری اتاق فرار اما

شنبه 11:00 تا 01:00
یک‌شنبه 11:00 تا 01:00
دوشنبه 11:00 تا 01:00
سه‌شنبه 11:00 تا 01:00
چهارشنبه 11:00 تا 01:00
پنج‌شنبه 11:00 تا 01:00
جمعه 11:00 تا 01:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo