info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد (ایستگاه اتوبوس) در مشهد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک وحدت، بیمارستان امام هادی و مجتمع تجاری آرمان و همچنین هتل آپارتمان ستاره آرمان توس، سینما چند بعدی آرمان، اغذیه زیتون، مجتمع تجاری عدالت و ساوالان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله ناحیه ویژه رضوی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید نواب صفوی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس وحدت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، شهید نواب صفوی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo