info
عکس موبایل نرگس
category

موبایل نرگس محله شهرک دانشگاه، یزد

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل نرگس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

موبایل نرگس (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله شهرک دانشگاه یزد و خیابان پرفسور حسابی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از هفت فروشگاه و خدمات موبایل در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع خاوران و همچنین موسسه عالی آزاد مهریار یزد، پیتزا لبخند، آموزشگاه زبان گستر واحد خواهران، کافی نت اندیشه و بازار خودرو قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موبایل نرگس یزد

فروشگاه موبایل نرگس یزد در شهر یزد، محله شهرک دانشگاه و قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09130659127) تماس بگیرید. فروشگاه موبایل نرگس یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهرک دانشگاه است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، اپل استور کوک، موبایل ساینا و موبایل زمان هستند.

چطور به فروشگاه موبایل نرگس یزد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل نرگس یزد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر به فروشگاه موبایل نرگس یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه موبایل نرگس یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hasan_kh (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل نرگس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل نرگس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل نرگس ندارد.
location استان یزد، یزد، پرفسور حسابی، بین گلبرگ و رضوان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo