info
عکس فروشگاه پگاه
category

فروشگاه پگاه محله امیریه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه پگاه

فروشگاه پگاه (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله امیریه تهران و خیابان قزوین واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ولیعصر و همچنین آموزشگاه موسیقی خسروشیرین، قنادی گواهی، فروشگاه نیلی مارکت، بانک کارگشایی و دندانپزشکی دکتر زمانی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه پگاه واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت سید
  وحدت اسلامی، اسدی منش
 • هایپر مارکت پیام
  مولوی، بین ارشدی و روحی
 • هایپر مارکت
  مولوی، وحدت اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hosien (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پگاه ندارد.
  neshan logo