info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان یاخچی آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نان کامل سنتی روستا، خواروبار عمو حیدر، پایگاه مقاومت کربلا، تاکسی سرویس سورتمه و ابزارفروشی زارعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان تهران، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پویا واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo