عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان (محله یاخجی آباد - رضوان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان در محله یاخجی آباد - رضوان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان یاخچی آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خواروبار عمو حیدر، نانوایی بربری، مطب دکتر غفوری نائینی، دنیای یدک محسن هاشمی(لوازم یدکی موتور) و ابزارفروشی زارعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان خیابان یاخچی آباد است. این ایستگاه اتوبوس در رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پویا واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه سیزده ابان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بزرگراه شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس ابریشم
  بزرگراه شهید رجایی، شهید پیراینده، بین مهاجر و تختی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان
  بزرگراه شهید رجایی، بین پنجاه و پنجم و حسن زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان ندارد.
  neshan logo