info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان زرین خواه شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ عباسیان و همچنین ایران یدک، کافه مجنون، تاپ سرویس امیر، رستوران سوگل مشیریه و مسجد ولیعصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مشیریه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین گاز و بیست متری اعظم واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه بیست متری اعظم ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین گاز و بیست متری اعظم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo