info
عکس ایستگاه اتوبوس گلفروشی
category

ایستگاه اتوبوس گلفروشی محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلفروشی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس گلفروشی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان طرح ترافیک زوج و فرد کرج واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماکت روستای کندوان و همچنین رنگ اتومبیل جاوید، خشکشویی آریا شعبه مرکزی، پارک لوتوس، فیزیوتراپی مسیرحرکت و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج، شهر کرج، محله جهانشهر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار طالقانی شمالی، بلوار بسیج، تختی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واریان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلفروشی کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلفروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلفروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلفروشی ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار طالقانی شمالی، بلوار بسیج، تختی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo