عکس ایستگاه اتوبوس گلفروشی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلفروشی (محله جهانشهر، کرج)

ایستگاه اتوبوس
استان البرز کرج استان البرز، کرج، پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلفروشی در محله جهانشهر کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلفروشی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان کنارگذر پل روحانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماکت روستای کندوان و همچنین رنگ اتومبیل جاوید، خشکشویی آریا شعبه مرکزی، فیزیوتراپی مسیرحرکت، پارک لوتوس و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلفروشی

آدرس ایستگاه اتوبوس گلفروشی، شهر کرج، محله جهانشهر خیابان کنارگذر پل روحانی است. این ایستگاه اتوبوس در پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گلفروشی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واریان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلفروشی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلفروشی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بلوار مطهری، گل سرخی، لاله، بین حسینی و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس داریوش
  بلوار آزادی، بین شهید صالحی و امیرکبیر دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلفروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلفروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلفروشی ندارد.
  neshan logo