info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان

ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان یاخچی آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نان کامل سنتی (نان روستا)، خواروبار عمو حیدر، ابزارفروشی زارعی، تاکسی سرویس سورتمه و تولیدی آینه و شمعدان بخت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پویا قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه سیزده آبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان
  بلوار شهید رجایی، بین پنجاه و پنجم و حسن زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده آبان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo