info
عکس رستوران باشگاه فرهنگیان
category

رستوران باشگاه فرهنگیان محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی رستوران باشگاه فرهنگیان

رستوران باشگاه فرهنگیان (رستوران) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان فلسطین واقع شده است. این رستوران یکی از پنجاه و یک رستوران در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان تهران، موزه هنرهای معاصر فلسطین و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین کافه جز، رستوران بزرگمهر، مجتمع بزرگمهر، عینک اِمیر و مرکز پاکسازی پوست Fresh Face قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران باشگاه فرهنگیان تهران

این رستوران در‌ شهرتهران،محله دانشگاه تهران و انقلاب اسلامی، فلسطین، بین یکم و بزرگمهر قرار دارد.

رستوران باشگاه فرهنگیان تهران یکی از رستوران‌های محبوب محله دانشگاه تهران است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند رستوران ایرانی هتل پارسی، کافه رستوران آروکو، کافه رستوران پدرخوانده، رستوران دانشجو و رستوران بابا اسماعیل قرار دارند. در محله دانشگاه تهران و در نزدیکی رستوران باشگاه فرهنگیان تهران، کافی‌شاپ‌های قرار دارند که از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های این منطقه به شمار می‌روند.

چطور به رستوران باشگاه فرهنگیان تهران برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران باشگاه فرهنگیان تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. نقشه آنلاین نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

قرار گرفتن ایستگاه مترو و اتوبوس در نزدیکی رستوران باشگاه فرهنگیان تهران یکی از امتیازهای خوب آن است که باعث می‌شود دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. در نزدیکی این رستوران ایستگاه مترو تئاتر شهر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر تخلیه نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی است که در اطراف رستوران باشگاه فرهنگیان تهران می‌باشد.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. در صورتی که به رستوران باشگاه فرهنگیان تهران رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران باشگاه فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • رستوران ایرانی هتل پارسی
  کارگر جنوبی، نظری، بین فرزانه و دوازدهم فروردین
 • کافه رستوران آروکو
  ولیعصر، سازش، بین ششم و آفرین
 • کافه رستوران پدرخوانده
  انقلاب اسلامی، بین حافظ و البرز 2
 • رستوران دانشجو
  حافظ، بین البرز 1 و انقلاب اسلامی
 • رستوران بابا اسماعیل
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران باشگاه فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران باشگاه فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران باشگاه فرهنگیان ندارد.
  neshan logo