این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

category بیمارستان مادر (محله سجاد شهر، مشهد)

بیمارستان
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار خیام، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی، بزرگمهر شمالی 1

آدرس و تلفن بیمارستان مادر در محله سجاد شهر مشهد

بیمارستان مادر (بیمارستان) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بزرگمهر شمالی 1 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان وزایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد و همچنین رستوران می‌شف، کافی شاپ فنجون، ساندویچ نوژان، شیرینی خروس قندی - شعبه 2 و داروخانه مدیکال قرار گرفته است.


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان مادر واقع شده‌اند:

 • بیمارستان وزایشگاه مادر
  (3.7)
  بلوار خیام، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی، بزرگمهر شمالی 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 مرداد ماه 1399 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان مادر مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 مرداد ماه 1399
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان مادر مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان مادر مشهد ندارد.