info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن
category

ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان 22 بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تحفه سرای یزد و همچنین ایران ردیاب، کلینیک تخصصی حیوانات خانگی نوبل، گالری مبل بهار، شیرینی آندلس و بانک تجارت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اصفهان است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در حمزه اصفهانی جنوبی، 22 بهمن، بین توحید و جوادالائمه قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، حمزه اصفهانی جنوبی، 22 بهمن، بین توحید و جوادالائمه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo