info
عکس ایستگاه اتوبوس لاله زار 105
category

ایستگاه اتوبوس لاله زار 105 محله 17 شهریور، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاله زار 105

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس لاله زار 105 (ایستگاه اتوبوس) در محله 17 شهریور تبریز و خیابان طالقانی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله 17 شهریور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا کرال، دبیرستان دوره اول نمونه دولتی پروفسور هشترودی، مدرسه تیزهوشان علامه امینی، کلینیک مادر و استخر فرهنگیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاله زار 105 تبریز

ایستگاه اتوبوس لاله زار 105 تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله هفده شهریور قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در طالقانی شمالی، بین حاج غفار و هاشمی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس لاله زار 105 تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی نوبر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس لاله زار 105 تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاله زار 105 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاله زار 105 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاله زار 105 ندارد.
location استان آذربایجان شرقی، تبریز، طالقانی شمالی، بین حاج غفار و هاشمی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo