info
عکس فروشگاه جانبو
category

فروشگاه جانبو محله ابوذر، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه جانبو

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

فروشگاه جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ابوذر تهران و خیابان شفق واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد، بیمارستان پیامبران و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین فروشگاه بزرگ پوشاک جامکس (نکست سابق)، داروخانه بیمارستان پیامبران، مجتمع تجاری اداری گلشن، فروشگاه بالماسکه و مرکز رادیولوژی و سونوگرافی دکتر فاطمه کریمی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه جانبو تهران

فروشگاه جانبو تهران در شهر تهران، محله ابوذر، واقع شده است. فروشگاه جانبو تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله ابوذر است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه زنجیره ای یاران دریان کیان اشرفی، فروشگاه یاران دریان شعبه سون استار بهنام و فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک سارا قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو شهید ستاری که نزدیک به فروشگاه جانبو تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه جانبو تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر از فروشگاه جانبو تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سلام فرمانده (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ جمعه 22 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 22 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه جانبو ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، پیامبر شرقی، شهاب، شفق
ثبت نظر و تصویر
neshan logo