این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

category بانک ملت (محله تهرانپارس غربی، تهران)

بانک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خوشوقت، محرم پور، اخوت، حافظ

موقعیت بانک ملت در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بانک ملت (بانک) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این مکان یکی از سی و شش بانک در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس، درمانگاه ایران و بازارچه دامون و همچنین آموزشگاه موسیقی افرا، بابک بریانک🍖🍗، بوک من، سالن زیبایی لولیتا و آبمیوه بستنی ابراهیم برلیان قرار گرفته است.


سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت واقع شده‌اند:

 • بانک ملی
  (3.0)
  خوشوقت (حجربن عدی)، بین اخوت میرزاده و داداشی
 • بانک سپه
  (3.7)
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، ربیعی
 • بانک آینده
  (4.0)
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، حجر بن عدی، قمصری
 • بانک پاسارگاد
  (3.0)
  زین الدین، حجر بن عدی، دویست و دوازده شرقی، بین سجده ای و خوشوقت
 • بانک سامان
  (4.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، حجر بن عدی، صیادیان، بین خوشوقت و سجده ای
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر کشاورزی نژاد (پیشاهنگ نشان) در تاریخ یکشنبه 18 مهر ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک ملت بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 18 مهر ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت تهران ندارد.