info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره
category

ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره محله تجریش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره (ایستگاه اتوبوس) در محله تجریش تهران و خیابان شهرداری، گوگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان تایم، بیمارستان شهدای تجریش و مجتمع تجاری ارگ و همچنین امامزاده صالح (ع)، کبابسرای شمرون، پاساژ قائم، کافه لمیز و حلیم و آش سید مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره تهران است که در محله تجریش قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهرداری، گوگل قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تجریش است. آژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamedani (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره ندارد.
location استان تهران، تهران، شهرداری، گوگل
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش پایانه دستواره

شنبه 04:00 تا 12:00
یک‌شنبه 04:00 تا 12:00
دوشنبه 04:00 تا 12:00
سه‌شنبه 04:00 تا 12:00
چهارشنبه 04:00 تا 12:00
پنج‌شنبه 04:00 تا 12:00
جمعه 04:00 تا 12:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo