info
عکس دبستان منجی عجل الله
category

دبستان منجی عجل الله محله رضاشهر، مشهد

درباره‌ی دبستان منجی عجل الله

دبستان منجی عجل الله (مدرسه) در محله رضاشهر مشهد و خیابان رودکی 1 - دعبل خزاعی 2 واقع شده است. این مکان یکی از سی و پنج مدرسه در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار و مجموعه پذیرایی قائم، هایپرمارکت باران، کیالند، کترینگ و غذای آماده قائم و ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبستان منجی عجل الله واقع شده‌اند:

 • دبیرستان دخترانه فرزانه
  بلوار پیروزی، پیروزی 6، شهید نوکاریزی، فکوری 94
 • هنرستان کاردانش دخترانه شهید فاطمه امیری
  بلوار پیروزی، پیروزی 9، فرخی شمالی، زکریا 8
 • هنرستان فراگیران دانش
  بلوار شهید کاوه، شهید کاوه 5، انوری 9
 • دبستان غیردولتی ژیوان
  بلوار پیروزی، پیروزی 9، فرخی شمالی، فرخی 5
 • پیش دبستان و دبستان دخترانه سوده
  بلوار شهید کاوه، شهید کاوه 3، بین ملک الشعرا 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان منجی عجل الله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان منجی عجل الله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان منجی عجل الله ندارد.
  neshan logo