عکس ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان نلسون ماندلا، شمال واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، بام آرژانتین، خانه موزه دکتر سندوزی، بام رو به روی مصلی و مرکز خرید آفریقا و همچنین فروشگاه زنجیره ای شهروند، لوازم آرایشی هایلند بیوتی، دفتر رویال سفر ایرانیان، کافه رستوران بونژور و گامبی ساندویچ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب

ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آرژانتین - ساعی خیابان نلسون ماندلا، شمال قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نلسون ماندلا است. ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس وزرا قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه بیهقی م انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهر فرنگ
  بهشتی، بین قائم مقام فراهانی و خالد اسلامبولی
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بهشتی، بعد از بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی
  بهشتی، بین قائم مقام فراهانی و خالد اسلامبولی
 • ایستگاه اتوبوس قائم مقام
  شهید بهشتی، بین شهید احمد قصیر و بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب ندارد.
  neshan logo