info
عکس دفتر پیشخوان دولت
category

دفتر پیشخوان دولت محله آذربایجان، تهران

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر پیشخوان دولت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

دفتر پیشخوان دولت (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله آذربایجان تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سورنا، خانه موزه مقدم و پاساژ شانزلیزه و همچنین پارکینگ طبقاتی جامی، کلانتری 129 جامی، عکاسی پارسی، فروشگاه اینترنتی کالاموج و دفتر ارتباطات مردمی قوه قضائیه قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط daaraa.RDoost (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر پیشخوان دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر پیشخوان دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر پیشخوان دولت ندارد.
location استان تهران، تهران، ولیعصر، بین نوری و عزیزی دوم
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری دفتر پیشخوان دولت

شنبه 08:00 تا 16:00
یک‌شنبه 08:00 تا 16:00
دوشنبه 08:00 تا 16:00
سه‌شنبه 08:00 تا 16:00
چهارشنبه 08:00 تا 16:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 12:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo