info
عکس ایستگاه پلیس 2
category

ایستگاه پلیس 2 یزد

درباره‌ی ایستگاه پلیس 2

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه پلیس 2 (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج ساعت، موزه وزیری 1 و بازار چارسوق شاهی و همچنین کافه رستوران بام، مسجد حظیره، هییت انصار ولایت دارالعباده یزد، هتل شهر جهان یزد و فست فود لبخند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 2 یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 2 یزد، شهر یزد، محله محله گازرگاه است. این ایستگاه اتوبوس در امام مهدی، بین امام خمینی و مهدی 58 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 2 یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس سامان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه پلیس 2 یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه پلیس 2


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه پلیس 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه پلیس 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه پلیس 2 ندارد.
location استان یزد، یزد، امام مهدی، بین امام خمینی و مهدی 58
ثبت نظر و تصویر
neshan logo