عکس نانوایی
category

نانوایی (محله چهارچشمه، مشهد)

نانوایی
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، سرافرازان 49

موقعیت نانوایی در محله چهارچشمه مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

نانوایی (نانوایی) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان سرافرازان 49 واقع شده است. این مکان یکی از چهارده نانوایی در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی و همچنین فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی، پایگاه تجمیعی درمانگاه شهید نجفی، پایانه اتوبوس سرافرازان، پوشاک و تعمیرگاه اتومبیل حقیقی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، سرافرازان 49


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگک و تافتون
  (3.0)
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 46 و 50
 • نانوایی سنگک
  (5.0)
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 39
 • نان سبوس دار نیشابوری
  (5.0)
  بلوار نماز، نماز3
 • نانوایی لواش
  (5.0)
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 47 و 49
 • مجتمع نان ممتاز سرافراز
  (5.0)
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین نماز 15 و میدان سرافرازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرهاد فرهادی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نانوایی نانوایی نان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی مشهد ندارد.