info
عکس آشپزخانه ویژه
category

آشپزخانه ویژه (محله چهارصد دستگاه، تهران)

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آشپزخانه ویژه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

آشپزخانه ویژه (کترینگ و آشپزخانه) در محله چهارصد دستگاه تهران و خیابان کوشافر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و همچنین باشگاه ورزشی آدینا بانوان، سونوگرافی ژرفا، داروخانه ازاده طاعتی، آموزشگاه علمی دخترانه استاد و ورودی مترو ایستگاه ابن سینا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یا علی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آشپزخانه ویژه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آشپزخانه ویژه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آشپزخانه ویژه ندارد.
location استان تهران، تهران، پیروزی، کوشافر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo