info
عکس ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی
category

ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی

ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان مهرام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرابین و همچنین بیمارستان تخصصی دامپزشکی امید، املاک مدبر، جانبو یوسف آباد 1، رستوران صدر طهران یوسف آباد و فروشگاه طنین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی تهران، شهر تهران، محله یوسف آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، اخوان، مهرام، بین بیست و دوم و بیست و چهارم واقع شده است. ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مدبر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سوپر بی بی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پله سوم
  ولیعصر، بین هجدهم و شهید رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس دوراهی
  بزرگراه شهید گمنام، 10/1، بیستون
 • ایستگاه اتوبوس هفدهم
  بزرگراه کردستان، ابراهیمی، بین ولفجر و فجر دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، اخوان، مهرام، بین بیست و دوم و بیست و چهارم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo